Informujeme o cookies na tomto webu - naše webová stránka nepoužívá žádné soubory cookies ani funkční. 
Beru na vědomí
 
 

Izolace vodotěsné a tepelné, stavby a rekonstrukce

Střechy

Vodotěsné izolace plochých a mírně šikmých střech provádíme na základě požadavku projektu u nových staveb. V případě rekonstrukcí na základě provedených sond stávajícího střešního pláště a požadavku uživatele navrhneme skladbu izolačního souvrství. Při navrhování skladby střešního pláště je nutné zohlednit zda se jedná o střechu klasickou bez pohybu osob, střechu pochůzí, balkon, terasu či střechu zelenou.

Používáme materiály různých výrobců a to jak asfaltové modifikované pásy (DEKTRADE, PLUVITEC, ICOPAL, VEDAG, DEHTOCHEMA), tak pásy z měkčeného PVC(ALKORPLAN,SIKA, PROTAN, FATRAFOL).

Veškeré střechy provádíme tzv. na klíč, se všemi doprovodnými profesemi jako jsou klempířské práce, ochrana objektu proti zásahu bleskem, výměna vzduchotechnických jednotek (nahrazení ventilačními hlavicemi LOMANCO), oprava fasády nadstřešního zdiva, výměna střešních výlezů, světlíků a další práce.

V případě požadavku zateplení střechy poradíme s výběrem vhodného materiálu (minerální vata, extrudovaný či expandovaný polystyren) a skladbou střešního pláště. V dnešní době je tak možné použitím tzv.spádových klínů vytvořit spád střechy v tepelné izolaci.

Realizace šikmých střech z těžké skládané krytiny různých výrobců (BRAMAC, TONDACH, KM BETA), asfaltové šindele (IKO,CRC), vláknocementová krytina CEMBRIT, střešní systém TOPDEK či ISOTEC.

Fotoalbum
 

Rychlý kontakt

DIST s.r.o.
Dohalice 72
503 13 Dohalice

tel: 608 924 179
email: jaros@dist.cz

IČ: 28788290
DIČ: CZ28788290

www.dist.cz

 
 
© 2010 Dist s.r.o., tvorba www: Neofema s.r.o. | O nás | Střechy | Hydroizolace | Průmyslová izolace | Kontakt